(#3610)17.10.2020 17:55Український квест

Четверта рейтингова гра сезону осінь2020! Правила ігор та регламент сезону

Що на вас чекає?

Гра проходить в реальному світі і часу, але при цьому необхідна постійна присутність гравців на сайті https://mquest.qeng.org/index.php (ігрова система). Там команди отримують різного роду завдання (логічні, пошукові, творчі), розгадують їх і вводять туди ж правильну відповідь (код), рухаючись по Маріуполю і намагаючись якомога швидше приїхати на фініш, де отримують подарунки від спонсорів. У грі буде 2 відгалуження від загальної частини гри: у досвідчених команд буде більше завдань і трохи складніше, у молодих - менше і простіше. Відповідно в цій грі, як і в усьому сезоні, буде 2 різних підсумкових заліки. Прив'язка до теми здебільшого буде, але головна особливість саме цієї гри - це те, що всі завдання і відповіді будуть українською мовою, тому не забудьте включити відповідну розкладку на клавіатурі)

Що необхідно для гри?
  • Автомобіль; 
  • Заряджені смартфони з доступом в інтернет і Гугл.картами; за необхідності - пауербанки;
  • Ліхтарики; 
  • Блокнот, ручка; 
  • Зручний одяг, що відповідає погоді, який не шкода забруднити;
  • Закрите взуття з товстою підошвою;
  • Реєстрація на цьому сайті і подача заявки на гру;
  • Заповнений вейвер (отримаєте на старті в разі потреби); 
  • Маски і дотримання соціальної дистанції

Гра лінійна (завдання з'являються послідовно - після рішення одного завдання відкривається наступне).

Складність гри: лайт+ для досвідчених, лайт - для новачків.

Вартість гри: 400грн/команда (команда 2-5 чоловік старше 18років). Новим командам (що приймають участь в іграх від MRPL QUEST вперше) - знижка 50%! Прохання подавати заявки якомога раніше.

Збір команд: 17.10.20 17:30 на парковці Порт сіті біля Ред Капс. Старт о 18:00. Запіздунів не чекаємо, починаємо рівно в цей час, а їм буде нарахований бонус в розмірі різниці в часі до команди, що останньою вбила стартовий код. Фініш: враховуючи епідситуацію, пройде або на свіжому повітрі, або у приміщенні з нагородженням кожної команди окремо (в залежності від погоди).

Тривалість: 2,5-4 години. Пробіг: до 35км. Територія гри: правобережна частина Маріуполя.

Увага! Передстартове завдання:

Загадані 2 різних об'єкти. Вам потрібні тільки ті 2, що розташовані ближче всього один до одного (до 500м). Вірте Гугл.картам. На ближчих бетонних стовпах біля них (в одному разі північному) ви зможете знайти по 1 бонусному коду-підказці (розміром 2 хв), які разом можуть привести вас до загаданої співзвучної вулиці, на західному куті дома 21 по якій на жовтій газовій трубі ви зможете знайти код "квест", в радіусі 3 метри від якого є схованка зі 100грн, що являє собою маленьку яскраву лісопилку з міткою гри на ній. Мітка гри - UA. 
Велике прохання тому, хто знайде купюру, надіслати своє фото з нею і схованкою будь-якому з організаторів для фотозвіту. Повідомляти іншим, що схованка знайдена - на розсуд тих хто знайшов. Розголошувати рішення завдання не можна до кінця основної гри в суботу. Бонусні коди потрібно буде ввести на брифінгу перед грою. Хай щастить :)

Контакти

Контакти організаторів: 0502940574, @donkrot (Влад), 0684529516 (Олена)

Слідкуйте за новинами! Телеграм: @mrplquest; Інстаграм: @mrpl_quest; Група в фейсбук

 

Автори: mal
Прийняті у Гру для Тесту(1)
  1. тесто (Test)
Тестували гру: mal
На платформі було під час гри: 75