(#4631)27.02.2023 12:00В пошуках каменів незламності.

Одного разу ви прокинулись, але не можете згадати: де ви, хто ви і яка ваша мета. Що ж, доведеться пізнавати світ, шукати предмети, зустрічатися з агентами по всій земній кулі, та розв'язувати загадки, щоб отримати камінь незламності.

Особливості гри:

 • Час, проведений в грі — неважливий. Основний критерій: ігрові гроші, які ви заробите. Гра закриється за два тижні.
 • Це не просто гра, це історія. Практично всі підказки в грі — платні. Їх багато. Чисто теоретично ви можете заробляти і відразу витрачати на купівлю підказок, щоб пройти гру за (скажімо) декілька годин. В статистиці вам таким чином не піднятися високо, звісно, але якщо ви просто хочете пограти в історію — що ж, можна і так.
 • Таким чином, щоб не ображати команди, що хочуть "покрутити" завдання, саме у цій грі відсутній принцип free-to-pay, щоб якщо хтось захоче почитерити, та пройти іншою командою на чернову, купивши всі підказки, а потім на чистову — це хоча б коштувало грошей :)
 • Загалом можна грати як із десктопної версії, так і зі смартфона. Деякі речі зручніші в одному, деякі в іншому варіанті. В десктопній версії можна точно пройти все. Рекомендовано, якщо у вас в команді будуть обидва варіанти.
 • В грі ви проходите від локації до локації, відкриваючи їх поступово, вирішуючи логічні завдання, для того, щоб знайти місце, де зустрітися з агентом за допомогою Гугл-панорам.
 • В грі дуже багато реквізиту. Саме для цій гри було зроблено багато нових речей в ігровому двіжку.
 • Вартість гри — 800 грн з команди. Можна зробити декілька припущень:
  • Якщо у вас команда учасників бойових дій — вона грає в будь-які ігри проекту безкоштовно. Назавжди.
  • Якщо ви дуже хочете пограти, але для вас це багато — я все розумію. Напишіть мені в особисті @mahnoshenka — щось придумаємо.
  • Якщо ви хочете і вважаєте, що правильно буде за цей продукт надіслати більше — теж велкам :) По закінченню гри теж будуть реквізити.
  • Вільні гроші все одно йдуть самі-знаєте-куди до Перемоги.

Як оплатити гру:

Номер монобанки:

5375411203650622

Або за посиланням відкриється додаток моно.

Ви можете сплатити, та подати заявку на гру. Я автоматично отримаю нотіфікейшн, та приму вас до гри. Будь ласка, укажіть будь-яким зручним для вас способом, що це прийшло саме від вашої команди (або в додатку Моно, або написав мені в особисті).

— Це схоже на формат "Лонг"?

— Гадаємо, що так. В грі дуже багато корисного реквізиту, що можна як розгадувати, так і застосовувати. Але ж в сучасних реаліях не дуже зручно всім відправити реквізит, тому це спроба перенести формат на онлайн цілком.

Гарної вам гри!

Автори: Махно
Прийняті у Гру для Тесту(1)
Тестували гру: QengAdmin, Махно, Махно тест
На платформі було під час гри: 175