(#4643)до 18.04.2025 19:00В пошуках каменів незламності. Крізь час.

...Перший камінь незламності знайдено. Але щоб знайти другий, доведеться пройти не тільки скрізь простір, але й скрізь час, розв'язавши загадки, що мені залишив незрузіміло хто... 

Це друга частина гри про героя, який шукає себе та камені незламності. Якщо ви не грали в першу, то вам сюди.

Особливості гри:

 • Зверніть увагу: початок гри: 14.04. о 19:00. 
 • Час, проведений в грі — неважливий. Основний критерій: ігрові гроші, які ви заробите.
 • Це не просто гра, це історія. Практично всі підказки в грі — платні. Їх багато. Чисто теоретично ви можете заробляти і відразу витрачати на купівлю підказок, щоб пройти гру за (скажімо) декілька годин. В статистиці вам таким чином не піднятися високо, звісно, але якщо ви просто хочете пограти в історію — що ж, можна і так.
 • Таким чином, щоб не ображати команди, що хочуть "покрутити" завдання, саме у цій грі відсутній принцип free-to-pay, щоб за бажання почитерити, та пройти іншою командою на чернову, купивши всі підказки, а потім на чистову — це хоча б коштувало грошей :)
 • Загалом можна грати як із десктопної версії, так і зі смартфона. Деякі речі зручніші в одному, деякі в іншому варіанті. В десктопній версії можна точно пройти все. Рекомендовано, якщо у вас в команді будуть обидва варіанти.
 • У грі ви проходите від локації до локації, відкриваючи їх поступово, вирішуєте логічні завдання, для того, щоб знайти місце, де зустрітися з агентом за допомогою Гугл-панорам.
 • В грі дуже багато реквізиту. Саме для цій гри було зроблено багато нових речей в ігровому двіжку.

⚠Після першої гри було проведено аналіз статистики та відгуків гравців. Рекомендована кількість гравців в команді 2—4. Ми не ставимо фізичне обмеження, тобто ви можете грати хоч вдесятьох, але якщо в команді всі гравці активні, то багато прикольних речей можуть відбутись без вас.

 • Вартість гри — 800 грн з команди. Можна зробити декілька припущень:
  • Якщо у вас команда учасників бойових дій — вона грає в будь-які ігри проекту безкоштовно. Назавжди.
  • Якщо ви дуже хочете пограти, але для вас це багато — я все розумію. Напишіть мені в особисті @mahnoshenka — щось придумаємо.
  • Якщо ви хочете і вважаєте, що правильно буде за цей продукт надіслати більше — теж велкам :) По закінченню гри теж будуть реквізити.
  • Вільні гроші все одно йдуть самі-знаєте-куди до Перемоги.

Як оплатити гру:

Номер монобанки:

5375411203650622

Або за посиланням відкриється додаток моно.

Ви можете сплатити, та подати заявку на гру. Я автоматично отримаю нотіфікейшн, та приму вас до гри. Будь ласка, укажіть будь-яким зручним для вас способом, що це прийшло саме від вашої команди (або в додатку Моно, або написав мені в особисті).

Команди, що будуть прийняти до гри до 06.04, отримають невеличкий ігровий бонус.

Гарної вам гри!

Автори: Махно, Kuzma
Прийняті у Гру для Тесту(2)
 1. Sperva (Test)
 2. Team Махно (Test)
Тестували гру: Kuzma, phantom943, phantom943_clone2, QengAdmin, sperva, Махно, Махно тест